تبلیغات
زنده یاد عسل بدیعی - كبد عسل بدیعی در شیراز پیوند زده شد
با سلام به سایت زنده یاد عسل بدیعی خوش آمدید. این وبلاگ از آذر ماه سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده است.
روزای بی عسل
تاریخ : سه شنبه 27 فروردین 1392
رئیس انجمن حمایت از بیماران كلیوی استان فارس از انجام عمل پیوند كبد عسل بدیعی در شیراز خبر داد.

نادر معینی در گفتگو با خبرنگار مهر در این رابطه گفت: تمام بیماران دیالیزی تنها راه نجاتشان پیند كلیه است از این رو در حال حاضر یك هزار و 300 نفر در استان هم اكنون در انتظار پیوند هستند.

وی ادامه داد: برخی از این بیماران نیز به دلیل مشكلاتی از قبیل مشكلات درمانی، گروه خونی و... در حالیكه باید برای آنها كلیه پیوند زده شود پس از رفع مشكل نسبت به انجام پیوند كلیه برای آنها اقدام خواهد شد.

رئیس انجمن حمایت از بیماران كلیوی استان فارس در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینكه "هر بیمار برای پیوند باید چند مدت در لیست قرار گیرد"، بیان كرد: این امر بستگی به بیمار دارد اما معمولا در مدت زمانی سه تا شش ماه پیوند كلیه برای آنها انجام می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینكه پیوند كبد فقط در شیراز انجام می شود، اظهار داشت: در این راستا با توجه به اینكه فقط پیوند كبد در شیراز انجام می شود كبد افراد مرگ مغزی به شیراز ارسال و در اینجا پیوند زده می شود به همین دلیل بیماران كبدی شانس بیشتری برای دریافت كبد دارند.

معینی با اعلام اینكه از نوروز  تا كنون 20 پیوند كبد در شیراز انجام شده، ادامه داد: این بدان معناست كه پیوند كبد سریعتر صورت می گیرد.

وی افزود: در حال حاضر بیش از 700 بیمار كبدی در انتظار پییوند كبد هستند.

رئیس انجمن حمایت از بیماران كلیوی استان فارس در ادامه سخنان خود پیرامون ارسال كبد عسل بدیعی بازیگر سینما به شیراز گفت: كبد این بازیگر در بیمارستان نمازی شیراز به یك بیمار كبدی پیوند زده شد.طبقه بندی: مراسم تشییع، 
برچسب ها: كبد عسل بدیعی در شیراز پیوند زده شد،
ارسال توسط مدیریت
آرشیو مطالب
نظر سنجی
زنده یاد عسل بدیعی در کدام فیلم یا سریال بهتر نقش نمایی کرد؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ